Ticari Araç Satış Kampanyası


Ford'da tüm ticari araçlar 3 yıl sınırsız km garantisiyle sunuluyor.

Türkiye'de ticari aracın tek karşılığı Ford.
Siz de bu aya özel kampanyalardan size göre olanı seçin,
Eylül ayına Ford'la girin.

Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında 20.000 TL 12 Ay %0 faiz2 ile Ford yetkili satıcılarında.
Ford Tourneo Connect, Ford Transit Connect ve okul minibüsü yönetmeliğine uygun Ford Transit Minibüs de Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Ford Ticari ailesi 36.000 TL 12 Ay %0 faiz3 ile Ford yetkili satıcılarında.1Kampanya 21-30 Eylül tarihleri arasında perakende satışı yapılan 0 km araç satın alımlarında geçerlidir. Belirtilen 6.000 TL takas desteği tavsiye edilen anahtar teslim liste fiyatı üzerinden uygulanacaktır. Kampanyamız stoklarla sınırlı olup, takas araçta marka/model sınırlaması yoktur. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya dahilinde satışı yapılan binek araçlarda 3 yıl ve sınırsız km üretici güvencesi uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı, kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeler ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. İlanda kullanılan araç görseli ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir.
220.000 TL 12 Ay %0 Faiz
Ticari

20.000 TL 12 ay %0 faiz ticari araç satış kampanyası kapsamında 18-30 Eylül tarihleri arasında belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko veya Bakım Paketi ile ticari araç (Ford Transit Minibüs ve Ford Connect Hariç) alımlarının konu olduğu 20.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.666,67TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı 0,5097% ; yıllık toplam maliyet oranı 6,1160% olmaktadır. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi kampanya dahilinde satışı yapılan hafif ve orta ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
336.000 TL 12 Ay %0 Faiz
Ticari

36.000 TL 12 Ay %0 Faiz ticari araç satış kampanyası kapsamında 18 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko veya Bakım Paketi ile Ford Transit Minibüs alımlarının konu olduğu 36.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 3.000 TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,2768 ; yıllık toplam maliyet oranı %3,3215 olmaktadır. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi kampanya dahilinde satışı yapılan hafif ve orta ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

DİĞER KAMPANYALAR