Kurumsal

1990 yılından bu yana Ford ürünlerini pazarlayan Akköprülü Otomotiv 1999 yılında 3700 m2 kapalı alana sahip modern plazasında tamamı eğitimli ve uzman personeli ile Van ve çevre illere Ford standartlarına uygun, en kaliteli hizmeti vermeye devam etmektedir.

Ford Plaza Akköprülü Otomotiv, tüm Ford araçların satış, servis ve yedek parça hizmetlerini yürütmekte,bunun yanı sıra Sigorta ve 2.el takas hizmetlerini de vermektedir.

Showroomumuzda Fordun tüm modellerini eğitimli ve uzman satış temsilcilerimiz ile birlikte inceleyip, araçlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlkemiz,

"Toplam Kalite ve Tam Müşteri Mutluluğu" İlkeleri çerçevesinde müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılayacak nitelikte personel istihdam ederek, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak otomotivle ilgili tüm ihtiyaçları karşılayabilecek en son teknolojiye dayalı teknik altyapıyı oluşturmak ve çalışmalarımızı bu bilinçle yürüterek bu hizmetlerin sürekli olarak gelişmesi için çaba sarf etmektir.

Hedefimiz,

Çalışanlarımızla güvene ve sevgiye dayalı bir işbirliği oluşturarak, Akköprülü Ford Plaza’yı güvenilir saygın ve sürekli gelişen bütünleşmiş bir tesis haline getirmek, kendi sektörümüzde zirvede yer almak, iş imkânlarımızı, çalışanlarımızın mutluluğunu, ürün ve hizmetlerimize olan talebi ve şirketimizin gelirini arttırmaktır.

Haberler